autocentrum

Firma Autocentrum Efekt Martin Kubus sa zaoberá opravami a lakovaním osobných motorových vozidiel od roku 1993, kedy vznikla za účelom poskytovať kvalitné služby.

Záleží nám, aby boli naši zákazníci maximálne spokojní a preto sa snažíme neustále vylepšovať naše služby.

Vyše 21 – ročná história našej firmy nám potvrdila, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník, ktorý sa v prípade potreby opäť vracia k nám.

Preto pokračujeme v tom, v čom sme naozaj dobrí.

 autofitSme súčasťou medzinárodnej siete autoservisov Autofit, ktorá je zastúpená vo viac ako 16 krajinách.

Garatnom siete je spoločnosť Trost, najväčší dodávateľ autodielov v Európe. Autoservisy využívajú najnovší software, ktorý obsahuje všetky informácie pre jednotlivé modely vozidiel.

V servisoch Autofit sú vykonávané sezónne kontroly vozidiel (zimné obdobie, letné obdobie, prázdniny, klimatizácie) tak, aby Vaše vozidlo bolo vždy v perfektnom stave.

Všetci pracovníci servisu sú pravidelne školení na zvládanie najmodernejších systémov Vášho vozidla.

 

autocareAUTOCARE - asistenčný program pre motoristov.

Ako člen servisnej siete Trost dovoľujeme si Vám ponúknuť zaujímavý produkt špecializovaného asistenčného programu pre motoristov AutoCare.

Tento produkt ponúka bezplatnú pomoc pri poruche, nehode, vandalizme.

Platí i pre prípady defektu pneumatiky, vybitej batérie alebo nedostatku paliva. Ponúka opravu na mieste alebo organizáciu odťahovej služby a v prípade nepojazdnosti zdarma náhradný automobil, ubytovanie alebo dopravu.

Zaujímavé je aj odtiahnutie nepojazdného vozidla zo zahraničia späť na Slovensko až do limitu 3000 eur.

Neváhajte nás kontaktovať.

 

Go to top